ســامـانه پیــام کوتــاه : 1000001112
پست الکترونیکی : info@greeneh.com
شرکت صنایع غذایی گرینه ( سهامی خاص )

افتتاح وب سایت جدید شرکت صنایع غذایی گرینه

شرکت صنایع غذایی گرینهواقع در شهرک صنعتی خیام فعالیت خود را در زمینه انواع فراورده های لبنی در فروردین ماه 1389 آغاز نموده است.
این شرکت در زمینی به وسعت 60 هزار متر مربع احداث گردیده است. شرکت صنایع غذایی گرینه در بین واحد های صنعتی کشور دارای ماشین آلات پیشرفته تولید وبسته بندی محصولات لبنی از شرکت های معتبرداخلی و خارجی می باشد به طوریکه ماشین آلات داخلی آن توسط شرکت شرق صنعت و ماشین آلات خارجی آن توسط GEAآلمان ، Tetra Packسوئد ، Westfalia و Hamba آلمان تهیه گردیده است و توانایی تولید محصولات استریل و پاستوریزه را دارا می باشد .

هدف این شرکت از استقرار ماشین آلات پیشرفته مذکور تولید محصولات سالم با استاندارد های اروپایی می باشد تا بتواند سهم خود را در تامین بخشی از نیاز غذایی سالم هموطنان کشور برآورده نماید. و واقعیت این است که مواد لبنی اگر از کیفیت و سلامت برخوردار نباشد بخش زیادی از ارزش غذایی خود را از دست می دهند و این همه نیازمند ماده اولیه مناسب تکنولوژی برتر تولیدی می باشد ، که شرح تکنولوژی در قسمت فوق ارائه گردیده و ماده اولیه مورد استفاده در این شرکت یعنی شیر از دامداریهای معتبر صنعتی که نظارت کامل بر خوراک دام خود را دارند تهیه می گردد و ناظران شرکت گرینه به بهداشت دام،دوشش و تازه بودن نیز نظارت کامل دارند.  به همین دلیل طعم شیر واقعی را می توان در محصولات این شرکت  کاملا چشید وسلامت آن را تضمین نمود.
 
نکته مهم دیگر در محصولات تولیدی این شرکت فقدان هرگونه مواد نگهدارنده و آنتی بیوتیک در این محصولات می باشد به همین دلیل توصیه می شود محصولات پاستوریزه تولید شده حتما در یخچال نگهداری شود. یکی دیگر از مواردی که محصولات این شرکت را متمایز می نماید همجواری کارخانه با دامداری های صنعتی پیشرفته است  که شیر ورودی آنها به کارخانه در حد استاندارد اروپا می باشد در خاتمه افتخار شرکت صنایع غذایی گرینه تولید محصولاتی با کیفیت بالا و 100% فاقد مواد نگهدارنده و آنتی بیوتیک در جهت سلامت مصرف کننده می باشد.
شرکت صنایع غذایی گرینه ( سهامی خاص )
سایر انتخاب ها
+98 (51) 43268130
© Copyright 2014 Greeneh Dairy Co. All right reserved.